• Niebieskie Igrzyska

• Szanowni Rodzice!

W tym roku nasze przedszkole bierze udział w inicjatywie Niebieskich Igrzysk.

Niebieskie Igrzyska organizowane przez nasze przedszkole są formą obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu przypadającego na 2 kwietnia oraz Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, jakim jest miesiąc kwiecień.

Niebieskie Igrzyska to wydarzenie o charakterze sportowym i edukacyjnym z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

W związku z organizacją części sportowej dnia 26 kwietnia prosimy o to, by dzieci w tym dniu miały na sobie niebieskie stroje sportowe lub jego element.

Prosimy także o wypełnienie stosownej zgody na wykorzystanie wizerunku na potrzeby organizatorów wydarzenia.

Dziękujemy serdecznie!