• 9 MIESIĘCY DOBROCZYNNOŚCI!

Informujemy, iż Przedszkole 65 "Wiolinek" dołącza do kampanii Fundacji Challenge - "9 miesięcy dobroczynności". Będzie ona trwać od października 2021 do czerwca 2022, a w każdym miesiącu będziemy wspierać inne instytucje.

Już teraz zapraszamy Państwa do październikowej zbiórki książek dla dzieci i dorosłych, które zostaną przekazane do szpitali, domów dziecka oraz domów pomocy społecznej.

• TEATR

SZANOWNI RODZICE!

22 WRZEŚNIA 2021R. W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ PRZEDSTAWIENIE TEATRU MOZAIKA "MUZYCZNE WYGIBASY"

• Dzień Kropki!

Drodzy Rodzice!

Dnia 15.09.2021 r. (środa) obchodzić będziemy w naszym przedszkolu Dzień Kropki!

Więc na Dzień Kropki moi mili,

wszyscy się w kropki ubierają,

z kropką się bawią, z kropką tańczą,

z kropką się nawet uśmiechają!

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

INFORMUJEMY, ŻE ZEBRANIA ORGANIZACYJNE W PRZEDSZKOLU ODBĘDĄ SIĘ :

GR. I i III- 07.09.2021R. (WTOREK) GODZINA 17.00

GR. II i IV- 08.09.2021R. (ŚRODA) GODZINA 17.00

WSZYSTKICH RODZICÓW WCHODZĄCYCH NA TEREN PRZEDSZKOLA PROSIMY O DEZYNFEKCJĘ RĄK,ZAŁOŻENIE MASECZKI ORAZ ZACHOWANIE DYSTANSU.

• ZAPRASZAMY DO "WIOLINKA"

Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, iż od 1 września 2021r. mogą Państwo wejść z dzieckiem do szatni przedszkolnej.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa czyli:

• dezynfekcję rąk przed wejściem,
            • zakrywanie nosa i ust prawidłowo założoną maseczką.

Jednocześnie informujemy, iż w tym samym czasie, w szatni może przebywać

• ZEBRANIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA NA ZEBRANIE ORGANIZACYJNE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK, 27.08.2021 R. O GODZINIE 16.00.

ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCE OBOSTRZENIA PROSIMY ABY NA ZEBRANIE PRZYSZEDŁ JEDEN RODZIC KONIECZNIE W MASECZCE.